Jdi na obsah Jdi na menu
 


Publikační činnost

30. 1. 2010

 

Aktuální publikační činnost:
Časopis VE HVĚZDÁCH:  vychází v České republice i na Slovensku

V tomto časopise mám pravidelné příspěvky od roku 2009.Vedu zde poradnu, píši příběhy jednotlivých tarotových karet a další související články s tématem časopisu. Dotazy do poradny lze posílat na adresu: astrolife@astrolife.cz.
Webové stránky časopisu: http://www.astrolife.cz/      http://vehvezdach.cz/

 

ObrazekKnihu s názvem 
„Tarotový pentagram pro zdraví“ 
lze objednat a poslat na dobírku 
cena 280 Kč + poštovné


Vydala jsem knihu „Ovlivni svůj osud“ v roce 2003 – vyprodáno V reedici kniha s názvem „Tarotový pentagram pro zdraví“ vyšla v roce 2008.

Tato kniha popisuje typologii osobností vycházející z data narození a je propojena s filozofií karetního systému tarot. Stravování podle typu osobnosti zahrnuje recepty rozdělené do pěti skupin. Najdete tam vhodná doporučení vyhovující vašemu typu osobnosti. Procvičíte tělo i mysl. Tarotový pentagram odhaluje systém životního stylu a principy stravování. Charakteristických devět typů osobních konstelací je spojeno se základy duševní hygieny.Minulá publikační činnost:

Časopis Astro: byl to týdeník, který se věnoval převážně astrologii, ale i karetní systém tarot tam měl své zastoupení. Publikovala jsem tam od roku 2001 asi 6 let.

Časopis Fontána: byl to měsíčník, kde jsem měla svou stránku a psala o jednotlivých tarotových kartách velké arkány. Časopis vycházel v roce 2004/2005.